Meva Su

 

 

Akbal Su  ve Meyve Suyu ailesi olarak Meva Su markası ile sağlık bakanlığı tarafından verilmiş olan 2 adet Su ruhsatı ile, bardak su, damacana su, pet su ve cam şişe su üretimi yapılmaktadır

Her zaman ferahlatıcı ve doğal olarak nemlendiren, tadı için hiçbir şey eklenmeyen veya ekstralarla zenginleştirilen benzersiz bir doğal kaynak suyudur.

Meva Su, eşsiz serin ve canlı tadı, Kuzey Marmara Dağlarının 20 yıllık yolculuğundan alıyor. Kar ve yağmur olarak başlar ve doğal olarak filtrelendiği ve elektrolitler ve minerallerle zenginleştiği kayalarının katmanlarında yavaşça ilerler. Doğa suyumuza ihtiyacı olan her şeyi verir – tadına göre şeyler eklemeyiz veya ekstralarla zenginleştirmeyiz.

 Meva Su Kaynağı , 20 yıldan fazla bir süredir korunan yeraltı kaya katmanlarından doğal olarak süzülür. Meva Su kaynağında ortaya çıktığında; doğal olarak oluşan elektrolitler ve mineraller ile nötr olarak dengelenmiş 6.5 pH içerir, bu da herkese eşsiz, gevrek tadı verir.

Suyumuz, Kuzey Marmara Dağlarınında kaynağından  ortaya çıkıyor, Mevasu, ilk olarak 150 yıl önce keşfedildi. Bu bölgeye ve sağladığı suya büyük saygı duyuyoruz. 25 yılı aşkın süredir, suyumuzun bugün, yarın ve her zaman kullanılabilmesi için bu doğal kaynağı korumaya devam etmek için yerel halkla ortak çalışıyoruz.